Poznaj naszych trenerów Zajęć Dodatkowych

Tomasz Hirsz - kickboxing

Ma na swoim koncie imponujące osiągnięcia sportowe. Był uczestnikiem Pucharu Świata w kickboxingu w Insbrucku oraz Zdobył Puchar Świata Kong Sao w Mikołowie.
Posiada czarny pas I Dan federacji UFR, Czarny Pas II Dan federacji WFMC oraz I stopień uczniowskiego Polskiego Związku Kickboxingu.
Jest wielokrotnym medalistą zawodów ogólnopolskich i międzynarodowych: 2-krotny brązowy medalista Mistrzostw Polski, brązowy medalista Mistrzostw Świata sztuk walki Federacji WFMC. Jest również realizatorem akcji "Szansa dla Przedszkolaka" oraz "Zeszyt dla Uczniaka".

Rafał Brodecki - karate

Ukończył kurs instruktora sportu w Ministerstwie Sportu. Zdobył 2 dan (stopień mistrzowski ). Co roku odnawia swoje kursy trenerskie oraz sędziowskie w Polskim Związku Karate. Do jego sukcesów z pewnością należy zdobycie trzeciego miejsca na Mistrzostwach Polski, ale sam trener za swój największy sukces uważa wychowanie mistrzów świata oraz członków Polskiej Kadry Narodowej.

Jego największą pasją jest muzyka, sportu nie rozpatruje już w kategorii zainteresowań, a jako pozytywnego uzależnienia.

Jakub Dulko - piłka nożna

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku wychowanie fizyczne. Pracuje w Wejherowskiej Akademii Piłki Nożnej „Błękitni” od 2013 roku, zarówno jako trener piłki nożnej oraz jako organizator turniejów i różnego rodzaju wydarzeń sportowych. Pasjonat i kibic Tottenhamu Hotspur oraz całej Premier League. Interesuje się również aktywnym spędzaniem czasu na świeżym powietrzu, literaturą polską, wydarzeniami kulturalnymi i szeroko pojętą sztuką.

Jakub Przybylski – piłka nożna

Trener piłkarski z wieloletnim doświadczeniem. Tytuł mgr zdobył na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Ukończył kurs trenerski UEFA A. Doświadczenie trenerskie zdobywał podczas staży w klubach Ajax Amsterdam oraz Arka Gdynia, obecnie pracuje jako trener w Wejherowskiej Akademii Piłki Nożnej "Błękitni". Do swoich największych pasji zalicza podróże i żeglarstwo.

Eliza Straczycka - język angielski

Ukończyła wczesną edukację z nauczaniem angielskiego na UG oraz malarstwo i scenografię na ASP w Gdańsku. Prowadzi
mobilną szkołę języka angielskiego dla dzieci przedszkolnych "Języki dla Wiercipiętów".
Jest pomysłodawcą oraz współzałożycielem platformy dla nauczycieli języka angielskiego languagesforthefidgety.com,
autorem kursu dla dzieci przedszkolnych, historyjek obrazkowych oraz ilustratorem kart edukacyjnych. Przez kilka lat
pracowała w studio filmowym Trefl, przy produkcji bajki poklatkowej dla dzieci "Rodzina Treflików", gdzie zaprojektowała szereg
głównych postaci bajki oraz tworzyła scenografię. Pasjonuje ją szeroko zakrojony design oraz książka obrazkowa dla dzieci.

Dominika Tomkowicz - zajęcia logopedyczne

Absolwentka Wyższej Szkoły Ateneum w Gdańsku, gdzie zdobyła kwalifikacje z zakresu edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej i logopedii. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe o kierunku oligofrenopedagogika - edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz kurs Metody Dobrego Startu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w szkołach i przedszkolach jako nauczyciel i logopeda.

Stałe podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach, co wykorzystuje w swojej pracy zawodowej. Uważa, że mowa jest integralną częścią człowieka. Pozwala na wyrażanie myśli, uczuć, a przede wszystkim na komunikację między ludźmi, dlatego tak ważne jest dbanie o jej prawidłowy rozwój.

Alicja Złoch - balet

Tancerka Polskiego Baletu Narodowego, magister sztuki, pedagog tańca klasycznego.
Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie oraz Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Pedagogiki Baletu. Od 2004 roku związana z Teatrem Wielkim – Operą Narodową w Warszawie oraz Teatru Wielkiego w Warszawie. Przez lata pracy w teatrze współpracowała ze światowej sławy choreografami i reżyserami oraz występowała na zagranicznych scenach baletowych.


Od 2009 roku była nauczycielką tańca klasycznego w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie. Jako pedagog została wyróżniona w 2012 roku na Ogólnopolskim Konkursie Szkół Baletowych za profesjonalne przygotowanie uczennic. Na XVII i XVIII Ogólnopolskim Konkursie Tańca im. Wojciecha Wiesiołłowskiego jej uczennice zostały laureatkami II i III miejsc, natomiast w roku 2017 jej uczennica zdobyła złoty medal na XIX Ogólnopolskim Konkursie Tańca w Gdańsku oraz była finalistką Międzynarodowego Konkursu w Seulu. W 2018 roku kolejna uczennica była finalistką na konkursach baletowych w Rydze i Seulu. Na XX Ogólnopolskim konkursie baletowym w Gdańsku jej uczennice były finalistkami w najstarszej grupie wiekowej. W roku 2019 na konkursie sztuki Baletowej w Elblągu jej 3 uczennice zajęły I miejsca w swoich kategoriach wiekowych, 2 uczennice II miejsca, jedna III miejsce, i kolejne dwie uczennice IV miejsca.
W 2018 roku została jej przyznana nagroda za zasługi wkładane w rozwój młodych adeptów sztuki.