Poznaj naszych trenerów Zajęć Dodatkowych

Tomasz Hirsz - kickboxing

Ma na swoim koncie imponujące osiągnięcia sportowe. Był uczestnikiem Pucharu Świata w kickboxingu w Insbrucku oraz Zdobył Puchar Świata Kong Sao w Mikołowie.
Posiada czarny pas I Dan federacji UFR, Czarny Pas II Dan federacji WFMC oraz I stopień uczniowskiego Polskiego Związku Kickboxingu.
Jest wielokrotnym medalistą zawodów ogólnopolskich i międzynarodowych: 2-krotny brązowy medalista Mistrzostw Polski, brązowy medalista Mistrzostw Świata sztuk walki Federacji WFMC. Jest również realizatorem akcji "Szansa dla Przedszkolaka" oraz "Zeszyt dla Uczniaka".

Rafał Brodecki - karate

Ukończył kurs instruktora sportu w Ministerstwie Sportu. Zdobył 2 dan (stopień mistrzowski ). Co roku odnawia swoje kursy trenerskie oraz sędziowskie w Polskim Związku Karate. Do jego sukcesów z pewnością należy zdobycie trzeciego miejsca na Mistrzostwach Polski, ale sam trener za swój największy sukces uważa wychowanie mistrzów świata oraz członków Polskiej Kadry Narodowej.

Jego największą pasją jest muzyka, sportu nie rozpatruje już w kategorii zainteresowań, a jako pozytywnego uzależnienia.

Eliza Straczycka - język angielski

Ukończyła wczesną edukację z nauczaniem angielskiego na UG oraz malarstwo i scenografię na ASP w Gdańsku. Prowadzi
mobilną szkołę języka angielskiego dla dzieci przedszkolnych "Języki dla Wiercipiętów".
Jest pomysłodawcą oraz współzałożycielem platformy dla nauczycieli języka angielskiego languagesforthefidgety.com,
autorem kursu dla dzieci przedszkolnych, historyjek obrazkowych oraz ilustratorem kart edukacyjnych. Przez kilka lat
pracowała w studio filmowym Trefl, przy produkcji bajki poklatkowej dla dzieci "Rodzina Treflików", gdzie zaprojektowała szereg
głównych postaci bajki oraz tworzyła scenografię. Pasjonuje ją szeroko zakrojony design oraz książka obrazkowa dla dzieci.

Dominika Tomkowicz - zajęcia logopedyczne

Absolwentka Wyższej Szkoły Ateneum w Gdańsku, gdzie zdobyła kwalifikacje z zakresu edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej i logopedii. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe o kierunku oligofrenopedagogika - edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz kurs Metody Dobrego Startu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w szkołach i przedszkolach jako nauczyciel i logopeda.

Stałe podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach, co wykorzystuje w swojej pracy zawodowej. Uważa, że mowa jest integralną częścią człowieka. Pozwala na wyrażanie myśli, uczuć, a przede wszystkim na komunikację między ludźmi, dlatego tak ważne jest dbanie o jej prawidłowy rozwój.