Plan zajęć dodatkowych

  Kinga 2latki Natalia 3latki Daria 3latki Marta 4latki Klaudia 4latki Aga 5latki
Język angielski poniedziałek
10:00-10:15

środa
10:00-10:15
poniedziałek
10:45-11:00

czwartek
10:00-10:15
poniedziałek
10:20-10:35

środa
10:20-10:35
poniedziałek
12:30-12:50

środa
10:40-11:00

czwartek
12:30-12:50
poniedziałek
12:50-13:10

środa
12:30-12:50

czwartek
12:50-13:10
poniedziałek
13:10-13:30

środa
12:50-13:10

czwartek
13:10-13:30
Kick-bocking piątek
10:15-10:35
piątek
10:35-10:55
piątek
11:00-11:20
piątek
11:20-11:50
piątek
11:50-12:20
piątek
12:20-12:50
Karate wtorek
10:00-10:20
wtorek
10:20-10:40
wtorek
10:40-11:00
wtorek
11:00-11:30
wtorek
11:30-12:00
wtorek
12:00-12:30
Piłka nożna czwartek
9:00-9:15
poniedziałek
12:30-13:00

czwartek
9:15-9:45
poniedziałek
12.00-12.30

czwartek
9:45-10:15
poniedziałek
13:00-13:30

czwartek
10:15-10:45
poniedziałek
13:30-14:00

czwartek
10:45-11:15
poniedziałek
14:00-14:30

czwartek
11:15-11:45
Tańce czwartek
10:00-10:20
czwartek
10:40-11:10
czwartek
10:20-10:40
czw 11.10-11.40 czwartek
9:30-10.00
czwartek
9:00-9.30
Rytmika wtorek
9:15-9:30
wtorek
9:30-10:00
wtorek
10:00-10:30
wtorek
10:30-11:00
wtorek
11:00-11:30
wtorek
11:30-12:00
Psycholog piątek piątek piątek piątek piątek piątek
Metoda Dobrego Startu   środa
10:20-10:50 (co drugi tydzień)
środa
10:50-11:20 (co drugi tydzień)
środa
9:40-10:20 (co drugi tydzień)
środa
9:00-9:40 (co drugi tydzień)
środa
11:20-12:00 (co drugi tydzień)
Zajecia logopedyczne poniedziałek
9.30-9.50
środa
9:00-9:30 (co drugi tydzień)
środa
11:00-11:30 (co drugi tydzień)
środa
10:00-10:30 (co drugi tydzień)
środa
9:30-10:00 (co drugi tydzień)
śr.10:30-11:00 (co drugi tydzień)
Gimnastyka środa
10:30-11:00
środa
8:00-8:30
środa
9:30-10:00
środa
9:00-9:30
środa
10:00-10:30
środa
8:30-9:00
Zajęcia chemiczne   poniedziałek
9.00-9.45
poniedziałek
9.45 - 10.30
poniedziałek
9:45-10:30
poniedziałek
10:30-11:15
poniedziałek
9:00-9:45

 

  • Język angielski - Daria
  • Kick-boxing - Tomasz Hirsz (tel. 880-954-160)
  • Karate - Rafał Brodnicki (Facebook)
  • Piłka nożna - Jakub Przybylski (tel. 668-343-527) (dodatkowa piłka nożna we wtorek
    Od 10:00-13:00)
  • Tańce - Małgorzata Socha (Facebook, tel. 796-796-288)
  • Metoda Dobrego Startu - Beata Bonk (tel. 795-568-970)
  • Psycholog - Kinga Wojewska (tel. 518-813-529)